Naše služby v oblasti webdesignu

Návrh a realizace webových stránek

Nové webové stránky

Nejčastěji realizujeme www stránky pro menší a střední firmy a živnostníky. Troufáme si tvrdit, že v poměru kvalita/cena jsme vysoce konkurenceschopní. Nejčastěji pracujeme na základě doporučení od spokojených zákazníků. Protože chápeme, že možná neradi spolupracujete s někým, koho neznáte, v případě zájmu vám rádi uvedeme kontakty, kde můžete získat reference.

Redesign stávajícího webu

Pokud už nějaké internetové stránky máte, ale nejste s nimi spokojeni, lze provést takzvaný redesign. Redesign internetových stránek spočívá v jejich přepracování do nové struktury a nového grafického kabátu, obojí s ohledem na zlepšení použitelnosti a přístupnosti, což jsou základní požadavky na moderní webové stránky.

Požadavky na moderní internetové stránky

Tvorba internetových stránek neboli webdesign je velmi rychle se vyvíjející oblast. Postupy, které se používaly před pár lety, jsou již dnes zastaralé. Typickým příkladem je takzvaný tabulkový layout, tedy technika programování stránek, kdy se veškerý obsah internetové stránky formátuje do tabulky. Tabulková metoda zápisu jazyka html má mnoho nevýhod a v moderním webdesignu je to dnes již tabu.

Moderní webdesign klade důraz především na oddělení obsahu od formy, na použitelnost a přístupnost a obchodní výkonnost webových stránek.

Více informací o postupu zakázky při tvorbě internetových stránek v Media Propag.

Internetový marketing

SEO, optimalizace

Webové stránky vždy programujeme tak, aby podporovaly umístění na horních pozicích ve vyhledávačích. Pokud se ovšem jedná o konkurenční obor, bude pravděpodobně potřeba provést další kroky, takzvanou optimalizaci.

Optimalizace, často označovaná anglickou zkratkou SEO (Search Engine Optimization, tedy optimalizace pro vyhledávače – zkratka má ovšem dnes již širší význam), znamená použití takových technik, které zajistí, aby na vaše internetové stránky chodili správní cíloví zákazníci či návštěvníci, pro které jsou stránky určeny. Tedy aby byl váš web po obchodní stránce úspěšný.

Protože většinu zakázek realizujeme pro firemní zákazníky, s požadavky na optimalizaci se setkáváme poměrně často a umíme v tomto oboru dosáhnout úspěchů. Je potřeba si uvědomit, že i tady platí přímá úměra mezi vynaloženými prostředky a dosaženým efektem.

Více informací o optimalizaci stránek pro vyhledávače.

Správa počítačových sítí a údržba počítačů

Údržba hardware

Naši zákazníci jsou často malé a střední firmy, které nemají vlastní IT oddělení. Když se vyskytne problém s počítačem v kanceláři či firemním notebookem, mohou ses výhodou obrátit na nás. Náš hardwarový specialista přijede k vám na firmu, zjistí v čem je problém, pokud je to možné, tak jej odstraní na místě, nebo počítač odveze a vymění vadnou komponentu. Podobným problémům je nejlépe předcházet pravidelnou údržbou operačního systému na vašem počítači.

Realizace firemních sítí

Zajišťujeme také návrhy a realizace menších počítačových sítí, např. když se stěhujete, či rozšiřujete kancelář. I v malé kanceláři je výhodné mít data umístěná na serveru, kde k nim může ze svých počítačů přistupovat více pracovníků, lze nastavit individuální přístupová práva pro jednotlivé osoby a centrálně vyřešit zálohování dat.

Zabezpečení počítačů

Provádíme i běžné provozní úkony, na které uživatelé firemních počítačů nemají čas nebo jim nerozumějí: instalace vhodného antiviru, zabezpečení internetového připojení proti průnikům zvenčí, nastavení bezdrátového připojení pro celou kancelář, zřízení vzdáleného přístupu do firemní sítě, který se hodí například při služební cestě, apod.

Pokud máte zájem o služby související s hardwarem a správou sítí či chcete něco z této oblasti konzultovat, neváhejte nás kontaktovat.

Registrace domén, webhosting

Registrace domén

Ačkoliv je registrace a výběr domény součástí návrhu a realizace www stránek, nabízíme tuto službu i samostatně. Poradíme Vám s výběrem té nejlepší domény, aby její název vyhovoval jak potřebám SEO optimalizace, tak potřebám firemního marketingu.

Registraci domén provádíme rychle u spolehlivého registrátora, se kterým dlouhodobě spolupracujeme: v pracovní dny může být vámi zvolená doména CZ, EU, COM nebo jiná během řádově desítek minut zaregistrovaná na vás a může již obsahovat základní informace o firmě, např. kontaktní údaje. Cenu domén udržujeme díky dlouhodobé spolupráci s registrátorem na nejnižší úrovni na trhu.

Webhosting

Pokud potřebujete kvalitní webhosting za rozumnou cenu, jste na správné adrese. Veškeré nabídky hostingu řešíme individuálně dle potřeb hostovaného webu, tomu odpovídá i cena, která je individuální a přímo úměrná zátěži, kterou daný web klade na server. Pro konkrétní cenu nás kontaktujte.

Nacházíte se zde: 

Media Propag  ::  Naše služby
 

V oblasti tvorby internetových stránek a počítačů obecně se pohybujeme delší dobu a baví nás to. Jsme proto schopni vám poskytnout následující služby související s internetem a s marketingem na internetu, s webovým stránkami a také se správou počítačů:

 

Kontakt:

Media Propag, s.r.o.
Štítného 5
779 00 Olomouc
IČO: 25869809
DIČ: CZ25869809

Hosted on CH

5 důvodů proč pracovat s námi:

č.1 č.2 č.3 č.4 č.5

Nenabízíme krabicová řešení. Každému zákazníkovi navrhujeme optimální produkt s ohledem na jeho konkrétní potřeby a možnosti.

Sledujeme vývoj webových technologií a při tvorbě stránek vždy používáme moderní postupy a programovací techniky.

Navrhujeme jednoduché, přehledné a uživatelsky přívětivé stránky. Důraz klademe na rychlost nahrávání stránek.

Webové stránky vyvíjíme tak, aby se čitelně zobrazovaly ve všech běžně používaných prohlížečích.

Poradíme vám s výběrem domény, pomůžeme vytvořit obsah, poskytneme webhosting. Provádíme také optimalizaci webových stránek pro lepší umístění ve vyhledávačích.

Doporučujeme: Pokud sháníte společenské šaty, určitě vyzkoušejte plesové šaty Jovani v salonu Topdress Olomouc.